Usuwanie powłok

Nasza oferta obejmuje wysokiej klasy preparaty do usuwania powłok starej farby, kleju, tynku mozaikowego oraz graffiti. Środki chemiczne z tej kategorii pomogą przywrócić dawną świetność starym meblom oraz innym elementom stolarki domowej — są one powszechnie stosowane w procesie odnawiania schodów, drzwi, okien czy też płotów. Stanowią one również skuteczny sposób przygotowania starych elewacji oraz powierzchni metalowych do prac renowacyjnych.

Środki chemiczne — usuwanie tynku mozaikowego, farby oraz innych powłok

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo preparaty dedykowane do stosowania na szerokim spektrum powierzchni — od surowych betonowych murów, poprzez metalowe balustrady i poręcze, a na wszelkiego typu drewnianych konstrukcjach kończąc. Tego rodzaju produkty stosowane są zarówno w sektorze budowlanym i przemysłowym, jak i przez prywatnych użytkowników — na działkach i podwórkach, a także w ogrodach i parkach.

O niektórych produktach i ich działaniu możesz poczytać na naszym blogu.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Neutral DA 66, rozjaśniacz do drewna, 1 kg

NEUTRAL DA 66, rozjaśniacz...

Cena 57,00 zł
Zastosowanie: Rozjaśnianie powierzchni drewnianych pociemniałych na skutek warunków atmosferycznych lub z upływem czasu. Neutralizacja po obróbce środkiem alkalicznym.
Rodzaj:  pH:1
Materiał: pergole, schody, belki, elewacje