Strona główna

Sklep z klejami i chemią dla przemysłu, budownictwa i Kowalskiego. Znajdziesz w nim ciekawe produkty, o których istnieniu nawet nie słyszałeś.
Współczesna technologia poddaje nam niesamowite rozwiązania codziennych problemów, jakie napotkać można przy przeprowadzaniu remontu czy drobnych naprawach. Dotychczas stosowane metody bywały bardzo czasochłonne. Tymczasem niejednokrotnie wystarczy zastosować jeden niepozorny środek i zaoszczędzić sobie wiele godzin mozolnej pracy. Zastanawiasz się jak to możliwe? Na przykład, zamiast szlifować czy opalać starą farbę wystarczy ją potraktować odpowiednim preparatem, a sama zejdzie przy użyciu szpachla. Zielenieje Twoja elewacja? Na to też jest prosta rada. Zapoznaj się z ofertą, a sam przekonasz się, jakie to może być proste i ile profesjonalnych produktów przed Tobą do odkrycia. Przestań wydawać pieniądze na mało skuteczne "marketowe" produkty i wypróbuj chemię profesjonalistów.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Klej poliuretanowu

HYSOFIX PU M550, klej...

Cena 36,00 zł
Zastosowanie: zderzaki samochodowe, spojlery, bagażniki dachowe
Rodzaj: poliuretanowy, czarny, dwuskładnikowy
Materiały: tworzywa sztuczne - termoplastyczne i duroplastyczne, metal i drewno
Neutral DA 66, rozjaśniacz do drewna, 1 kg

NEUTRAL DA 66, rozjaśniacz...

Cena 57,00 zł
Zastosowanie: Rozjaśnianie powierzchni drewnianych pociemniałych na skutek warunków atmosferycznych lub z upływem czasu. Neutralizacja po obróbce środkiem alkalicznym.
Rodzaj:  pH:1
Materiał: pergole, schody, belki, elewacje
Hysofix 701, klej cyjanoakrylowy

HYSOFIX 701, klej...

Cena 30,00 zł
Zastosowanie: Łączenie małych części.
Rodzaj: cyjanoakrylowy, rzadki
Materiały: metal, drewno, szkło, tworzywo sztuczne, EPDM, papier, korek, kamień.