Wysyłka I Płatności

Przesyłki nadawane są w ciągu 24 h od momentu otrzymania potwierdzenia płatności lub zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym. 

Zamówienia złożone do godziny 11.30 realizujemy w dniu zamówienia. 
Czas dostawy uzależniony od możliwości przewoźnika.

KOSZT WYSYŁKI

PRZEWOŹNIK

Opłacona przesyłka
[zł]

Za pobraniem
[zł]

POCZTA POLSKA przesyłka e-commerce do 1 kg

7,99

-

POCZTA POLSKA Pocztex Kurier 48

9,99

17,50

POCZTA POLSKA odbiór w punkcie

9,99

15,00

InPost Paczkomat

11,99

-

InPost Kurier

15,99

20,50

DPD

15,99

21,00

Za zakupy zapłacisz wygodnie przelewem online, tradycyjnym, BLIKiem lub kartą.

Chemia budowlana - sklep internetowy


Oferta naszego sklepu internetowego skoncentrowana jest wokół szeroko rozumianej chemii budowlanej i środków czystości klasy przemysłowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment obfitował w artykuły i akcesoria o możliwie obszernym spektrum zastosowań, czego przejawem jest mnogość kategorii produktowych dostępnych na naszej stronie. Kleje montażowe, rozpuszczalniki, preparaty do usuwania farby, odtłuszczacze czy impregnaty do posadzek — jednym słowem wszystko, czego potrzeba do czyszczenia, konserwacji oraz renowacji wszelkiego typu powierzchni.

Na naszych wirtualnych półkach czekają na Państwa między innymi kleje przemysłowe oraz montażowe, o niezwykle korzystnych parametrach spajania. Nasze preparaty do usuwania farby mogą być bezpiecznie stosowane w przypadku powierzchni metalowych, drewnianych czy betonowych. Oferujemy także szeroki wybór rozpuszczalników i odtłuszczaczy, które doskonale sprawdzą się w obliczu zabrudzeń ze smaru, oleju czy lakierów, jak i przygotowaniu podłoża do malowania. Asortyment dopełnia zbiór funkcjonalnych akcesoriów i narzędzi ułatwiających aplikację naszych produktów.

Poza całą gamą klejów przemysłowych i montażowych, rozpuszczalników oraz odtłuszczaczy, oferta naszego sklepu internetowego obejmuje także wydajne i skuteczne środki pozwalające na usuwanie graffiti, farby czy klei. Istotnym elementem naszego asortymentu jest także zbiór preparatów, których przeznaczeniem jest czyszczenie posadzek, dachów i elewacji oraz ich impregnacja.