Sklep Odnawialnia, jako oficjalny dystrybutor marki SCALP w Polsce, umożliwia zakup tych renomowanych produktów nie tylko firmom, ale i klientowi detalicznemu do użytku prywatnego.  Powstał bowiem z myślą o wszystkich tych osobach, które chciałby z wykorzystaniem specjalistycznych środków, przeprowadzić remont we własnym domu. Firmy z branży budowlanej doskonale znają tajniki tych specyfików. Wykorzystują je we własnej pracy. Pomimo iż cena zazwyczaj zniechęca zwykłego „Kowalskiego”, nie jest on świadom wielkich korzyści, jakie daje mu zastosowanie profesjonalnych środków. Oszczędzają one mnóstwo czasu i energii, które można spożytkować w inny sposób. Po co męczyć się, próbując np. ręcznie usunąć farbę, jak można zrobić to kilka razy szybciej, bez większego wysiłku wybierając środek do tego celu. Właśnie po to jest nasz sklep.

Oferujemy profesjonalne, markowe preparaty do remontu większego i mniejszego, które sprawią, że metamorfoza Twojego domu, firmy czy otoczenia, przebiegnie ekspresowo i efektownie.

Oferta sklepu systematycznie będzie się powiększać o produkty, które w naszej ocenie są nie tylko bardzo skuteczne, ale i wpisują się w codzienne potrzeby.  

Zachęcamy do dzielenia się z nami efektami waszej pracy. Najciekawsze zdjęcia z opisem będziemy publikować na łamach FB i nagradzać za innowacyjność ich twórców. Więc piszcie, róbcie zdjęcia i dzielcie się nimi z nami.

Chemia budowlana - sklep internetowy


Oferta naszego sklepu internetowego skoncentrowana jest wokół szeroko rozumianej chemii budowlanej i środków czystości klasy przemysłowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz asortyment obfitował w artykuły i akcesoria o możliwie obszernym spektrum zastosowań, czego przejawem jest mnogość kategorii produktowych dostępnych na naszej stronie. Kleje montażowe, rozpuszczalniki, preparaty do usuwania farby, odtłuszczacze czy impregnaty do posadzek — jednym słowem wszystko, czego potrzeba do czyszczenia, konserwacji oraz renowacji wszelkiego typu powierzchni.

Na naszych wirtualnych półkach czekają na Państwa między innymi kleje przemysłowe oraz montażowe, o niezwykle korzystnych parametrach spajania. Nasze preparaty do usuwania farby mogą być bezpiecznie stosowane w przypadku powierzchni metalowych, drewnianych czy betonowych. Oferujemy także szeroki wybór rozpuszczalników i odtłuszczaczy, które doskonale sprawdzą się w obliczu zabrudzeń ze smaru, oleju czy lakierów, jak i przygotowaniu podłoża do malowania. Asortyment dopełnia zbiór funkcjonalnych akcesoriów i narzędzi ułatwiających aplikację naszych produktów.

Poza całą gamą klejów przemysłowych i montażowych, rozpuszczalników oraz odtłuszczaczy, oferta naszego sklepu internetowego obejmuje także wydajne i skuteczne środki pozwalające na usuwanie graffiti, farby czy klei. Istotnym elementem naszego asortymentu jest także zbiór preparatów, których przeznaczeniem jest czyszczenie posadzek, dachów i elewacji oraz ich impregnacja.