Sklep Odnawialnia, jako oficjalny dystrybutor marki SCALP w Polsce, umożliwia zakup tych renomowanych produktów nie tylko firmom, ale i klientowi detalicznemu do użytku prywatnego.  Powstał bowiem z myślą o wszystkich tych osobach, które chciałby z wykorzystaniem specjalistycznych środków, przeprowadzić remont we własnym domu. Firmy z branży budowlanej doskonale znają tajniki tych specyfików. Wykorzystują je we własnej pracy. Pomimo iż cena zazwyczaj zniechęca zwykłego „Kowalskiego”, nie jest on świadom wielkich korzyści, jakie daje mu zastosowanie profesjonalnych środków. Oszczędzają one mnóstwo czasu i energii, które można spożytkować w inny sposób. Po co męczyć się, próbując np. ręcznie usunąć farbę, jak można zrobić to kilka razy szybciej, bez większego wysiłku wybierając środek do tego celu. Właśnie po to jest nasz sklep.

Oferujemy profesjonalne, markowe preparaty do remontu większego i mniejszego, które sprawią, że metamorfoza Twojego domu, firmy czy otoczenia, przebiegnie ekspresowo i efektownie.

Oferta sklepu systematycznie będzie się powiększać o produkty, które w naszej ocenie są nie tylko bardzo skuteczne, ale i wpisują się w codzienne potrzeby.  

Zachęcamy do dzielenia się z nami efektami waszej pracy. Najciekawsze zdjęcia z opisem będziemy publikować na łamach FB i nagradzać za innowacyjność ich twórców. Więc piszcie, róbcie zdjęcia i dzielcie się nimi z nami.