SCALP RENOV'EXPRESS atomizer 500 ml

49,00 zł
Brutto 2-3 dni
Zastosowanie: Usuwanie brudu i zanieczyszczeń spowodowanych działaniem warunków atmosferycznych jak tlenek węgla.
Rodzaj: pH:>13
Materiał: powierzchnie z tworzyw sztucznych, izolacji termicznej, kamieniu, cegle, cemencie, betonie, płytkach łupkowych, dachówce,
Ilość
Dostępny

SCALP RENOV' EXPRESS przeznaczony jest do szybkiego usuwania brudu i zanieczyszczeń spowodowanych działaniem warunków atmosferycznych (tlenek węgla i inne) . Nadaje się do stosowania na różnego rodzaju powierzchniach: powierzchniach z tworzyw sztucznych, izolacji termicznej, kamieniu, cegle, cemencie, betonie, płytkach łupkowych, dachówce, itp.

Wskazówki dotyczące stosowania :

1. Rozcieńczanie : Gotowy do użycia.

2. Potrzebne narzędzia : Narzędzia z nylonu lub włókien syntetycznych: wałek, szczotka, pędzel. Środek rozpyla się za pomocą odpowiednich urządzeń (bez elementów metalowych, w razie wątpliwości skontaktuj się z naszym działem handlowym).

3. Sposób użycia : Dobrze wymieszać SCALP RENOV'EXPRESS, a następnie rozprowadzić go na elewacji, którą chcemy wyczyścić z dołu do góry. Spłukiwanie nie jest konieczne, chyba że chcemy nanieść nową farbę, zaimpregnować powierzchnię lub gdy « efekt mokrego podłoża utrzymuje się ponad 48 godzin (zasięgnij porady u naszego przedstawiciela). W razie konieczności operację możemy powtórzyć.

4. Wymagany czas : Działanie natychmiastowe.

5. Wymagana temperatura : od 5°C do 50°C. Mniejsza skuteczność działania w temperaturach ekstremalnych.

6. Czyszczenie narzędzi : Narzędzia należy umyć wodą zaraz po ich użyciu.

7. Zużycie : około 150 do 200 ml/ m².*

* Dane dotyczące zużycia mają charakter orientacyjny. Pozwalają one oszacować ilość produktu niezbędną do wykonania prac., jednak nie mają charakteru wiążącego. Jedynie przeprowadzenie testów w konkretnych warunkach pozwala określić dokładne zużycie na danej powierzchni.

Właściwości fizykochemiczne

Roztwór wodny na bazie podchlorynu sodu

pH : > 13

Ciecz o żółtawym zabarwieniu

Wrażliwy na działanie mrozu

Gęstość : 1.16+/-0.03 g/cm3 w temp. 20°C

Temperatura zapłonu : nie dotyczy

S/RE/450

Opis

POJEMNOŚĆ
500ml
pH
13
KONSYSTENCJA
płyn