AQUATEX 2,5 L

59,00 zł
Brutto 2-3 dni
Farba dyspersyjno-krzemianowa o mineralnym charakterze. 
Zmniejsza wilgotność powietrza. Oddycha.
Szczególnie polecana - pomieszczenia mokre: łazienka, kuchnia, pralnia
Ilość
Dostępny

Dyspersyjno-krzemianowa (mineralna) farba nawierzchniowa do wykonywania ochronno-dekoracyjnych powłok malarskich wewnątrz budynków.
Wytwarzana na bazie innowacyjnej szwajcarskiej technologii, w połączeniu krzemianowego i dyspersyjnego środka wiążącego.

Nie wymaga gruntowania przed malowaniem.
Należy ją rozcieńczyć przed użyciem dodając do pierwszego malowania 20÷30% objętościowych, a do drugiego 5÷15% 
(przy ustalaniu ilości wody należy uwzględnić rodzaj podłoża, warunki wysychania i technikę aplikacji).


Charakteryzuje się tym, że nie zmienia właściwości retencyjnych podłoża (ściany w sposób naturalny przyjmują i oddają wilgoć), dzięki czemu w pomieszczeniach „mokrych” jak kuchnie, łazienki, pralnie, pomieszczenia w przyziemiu budynku zmniejsza się zawartość wilgoci w powietrzu. W takich pomieszczeniach jest szczególnie polecana do malowania sufitów i górnych powierzchni ścian.

Farba dyspersyjno-krzemianowa AQUATEX służy również do malowania ścian i sufitów w pomieszczeniach „suchych” (jak np.: salon, sypialnia, sale konferencyjne czy pomieszczenia biurowe). Stosowana jest do pierwotnego i renowacyjnego malowania podłoży mineralnych (jak np.: beton, tynki wapienne, wapienno-cementowe, cementowe i gipsowe oraz płyty gipsowo-kartonowe), jak i pokrytych dobrze związaną powłoką, wyprawą na bazie tworzyw sztucznych. Nowe podłoża mineralne (jak tynki cementowe i cementowo-wapienne) nie wymagają białkowania czy gruntowania i mogą być malowane farbą już po upływie 14 dni od ich wykonania.

  • ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona
32000/2,5

Opis

POJEMNOŚĆ
2,5 l
KOLOR
biały
WYDAJNOŚĆ
11 m² - przy dwukrotnym malowaniu na gładkim podłożu