

Co niezwykle istotne, jest to produkt ekologiczny. Jego skład to wysokogatunkowy piasek kwarcowy wydobywany w krajowych kopalniach oraz żywice akrylowe. Zapewnia to jego neutralny dla środowiska charakter oraz wyjątkową trwałość.
Odporne na wodę i mróz. Klej zabezpiecza jednocześnie elewację przed dostępem wody.
Paroprzepuszczalne.
Elastyczne. Płytka dostosowuje się do kształtu podłoża. Możliwość oklejania powierzchni krzywych, nierównych oraz okrągłych.
Cienkie. Około 4mm grubości.
Brak wykwitów. Klej do płytek jest dyspersyjny, nie posiada w swoim składzie wapna i cementu.
Niepalne. Klasyfikacja ogniowa A2. Można stosować w strefach PPOŻ i na wysokościach powyżej 25 m
Na wszystkie podłoża – na zewnątrz i wewnątrz budynków. Można stosować na podłożach mineralnych jak beton, tynk cementowy, tynk cementowo wapienny itp. oraz na ociepleniach z zastosowaniem styropianu lub wełny.
Możliwość malowania. Dzięki zastosowaniu farby akrylowej możesz dowolnie zmieniać kolor płytki.
Lekkie bo zaledwie 6,5 kg/m². Nie ma ograniczeń do stosowania na wysokich kondygnacjach a warstwa ocieplenia nie wymaga kosztownego przygotowania podłoża jak przy zastosowaniu płytek klinkierowych.
Ręczna produkcja. Każda z płytek jest wyjątkowa.
Firma z doświadczeniem. Polski kapitał rozwijany od 30 lat.
Prosty montaż i obróbka. Kładąc płytkę nie stosuje się krzyżyków i dystansów. Do przycinania używa się nożyczek lub noża, nie ma dodatkowego fugowania i impregnowania. Klej jest jednocześnie fugą, wystarczy, że dobierzesz odpowiedni dla siebie kolor do wybranego modelu płyte