Jak usunąć graffiti ze ścian zewnętrznych?

Graffiti to nielegalna forma sztuki. Jest to forma sztuki graffiti, którą wykonuje się na ścianach, budynkach, pojazdach itp. Wykonuje się je, aby pokazać swoje uczucia wobec konkretnej osoby lub grupy.

Są ludzie, którym podoba się piękno graffiti i dlatego wybierają to zajęcie jako swój zawód.

Istnieją dwa różne rodzaje graffiti, które są używane. Jeden z nich to farba w sprayu, a drugi to graffiti pisane. Obie formy nie są legalne i są uważane za wandalizm. Graffiti wykonane farbą w sprayu można łatwo usunąć, natomiast graffiti wykonane pismem jest trudne do usunięcia.

Ten rodzaj graffiti jest stosowany głównie w miastach, ponieważ bardzo trudno jest wyczyścić graffiti pisane. Ludzie piszą swoje imiona lub wiadomości, których bardzo trudno się pozbyć. Napisy te są zazwyczaj widoczne na zewnętrznych ścianach budynków.

Obecnie ludzie stają się bardziej kreatywni, używając farby w sprayu. Malują swoje imiona na ścianach i czynią je bardziej widocznymi.

Jeśli jesteś zainteresowany usunięciem tego rodzaju graffiti, musisz przeczytać ten post. Oto skuteczne metody usuwania graffiti.

Metoda 1:

Jest to najłatwiejsza metoda i najczęściej stosowana. Polega ona na użyciu roztworu octu i wody.

Jest to najprostsza i najczęściej stosowana metoda. Polega ona na użyciu roztworu octu i wody.

Do zastosowania tej metody potrzebne jest wiadro, rozpylacz do farb i kawałek szmatki. Najpierw należy sporządzić mieszaninę wody i octu, a następnie nanieść ją na powierzchnię.

Teraz należy trzymać wiadro pod powierzchnią i wylewać wodę z wiadra na powierzchnię. Gdy powierzchnia jest mokra, należy ją pomalować.

Efekt tej metody będzie natychmiastowy i jest to najczęstsza i najłatwiejsza metoda.

Sposób 2:

Można również użyć acetonu w sprayu i pokryć nim graffiti. Ta metoda jest najskuteczniejsza, ale i najdroższa.

Jest to metoda bardzo skuteczna i wymaga bardzo mało czasu. Wystarczy sporządzić mieszaninę acetonu i wody. Można użyć rozpylacza do farb lub wałka malarskiego.

Jest to najskuteczniejsza i najłatwiejsza metoda, która usuwa graffiti w ciągu kilku sekund.

Wnioski:

Istnieje kilka metod usuwania graffiti, a metoda, którą zastosujesz, zależy od rodzaju graffiti i powierzchni ściany. Wypróbuj wymienione metody, aby pozbyć się graffiti, a rezultaty na pewno będą lepsze.

Możesz również polubić…